ALBsat publikon paketat e abonimeve, zbuloni cilët janë kanalet pjesë të platformës

Platforma më e re shqiptare ALB Sat ka publikuar së fundmi paketat e abonimeve me kanalet përkatëse që mund të shikohen nga pajtimtarët.

Tre janë paketat që ofron kjo platformë, duke filluar nga Start,Extra dhe Premium.

 

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.