Alketa Vejsiut i vjedhin Revistën Class!

.

Ka vetëm pak minuta që prezantuesja Alketa Vejsiu ka njoftuar ndjekësit e saj se profili i revistës Class në istagram është hacker-uar sërisht.

Sikur se shkruan prezantuesja kjo nuk është hera e parë që profili i revistës online që ajo drejton vidhet nga hajdut kibernetik.  Kjo është hera e tretë që kjo ndodh dhe me pozitivitet ajo thotë se dhe këtë herë do t’ja dalin sërish ta marrin në dorë profilin.

 

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.