Arian Çani, ndryshim ndryshon totalisht look! | FOTO

Gazetari i njohur shqiptar, Arian Çani, i ka kapur të gjithë të papërgatitur me ndryshim drastik që ka bërë në pamjen e tij.

Si kurrë më parë, ai duket e ka vendosur të eksperimentojë me ‘look’-un e tij, duke lënë mustaqe.

Kjo gjë duket se ka ngacmuar edhe vetë regjisorin e “Zonë e Lirë”, Ledion e famshëm, i cili nuk duroi dot dhe e pyeti Çanin për arsyen pse ka vendosur të lërë mustaqet.

Përgjigja e moderatorit ishte me humor: “Në shenjë solidarizimi me ato që janë përmbytur sot”.

Por me shumë gjasa kjo nuk është arsyeja e vërtetë, të cilën Çani ka vendosur ta kthejë një çështje interaktive me publikun, të cilës do t’i përgjigjet më vonë gjatë emisionit të tij. / SYRI.net /

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.