Deutsche Telekom blen të drejtat e NBA

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Deutsche Telekom do të pasurojë shërbimin e saj OTT për tifozët e basketbollit me lojrat e ligës së Shteteve të Bashkuara NBA.

Telekomi Gjerman do të shfaqë 45 ndeshjet drejtëpërdrejtë për sezonin 2015/16 dhe 2016/17. Takimet do të jenë në dispozicion çdo të diel nëpërmjet PC, tablet dhe smartphone si dhe në platformën Telekom IPTV.

 

Artikulli paraprakDuel i heshtur në “Opinon”
Artikulli tjetërPër dekoderat dixhitalë dhe familjet në nevojë…