Digitalb leshon sherbimin e ri DIGIPLAY

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ne kete 10 Vjetor, platforma DIGITALB pas ofertes se dekoderit Flybox ka leshuar sefundmi sherbimin e ri interaktiv DIGIPLAY. Fale ketij sherbimi abonentet qe zoterojne dekoderin multimedial, pavaresisht nese jane te abonuar apo jo ne njeren nga paketat e DIGITALB, me vetem 2000 Lek/Muaj, kane mundesine te shikojne 20 premiera ne muaj ne Digi Gold dhe 1 muaj akses ne videoteken Popcorn.

Per here te pare me DIGIPLAY, shërbimi VOD i Digitalb perveç menyres se perdorimit te ofruar deri me sot do te jete i aksesueshem edhe nepermjet nje lidhje interneti.

Artikulli paraprakSportitalia rikthehet në digital tokësorin italian?
Artikulli tjetërFormati amerikan që frymëzoi Vizion Plus për “30 Minuta”