Ditë gëzimi për familjen Hoxha! | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Sot është një ditë tepër e rendësishme për familjen e të ndjerit z. Dritan Hoxha, pasi djali i vetëm i kësaj familjeje sot feston ditëlindjen. Itani, së bashku me tri motrat e tij Redia, Sara dhe Lori, së bashku me të ëmën Vjollca, dhe i fejuari i Sarës Ledion Liço kanë zgjedhur ta festojnë këtë ditëlindje të rendësishme për familjen Hoxha në Legoland të Anglisë. Në disa video të postuar nga Lori në SnapChat ata shihen të gjithë së bashku duke i uruar ditëlindjen një zëri Itanit, duke vijuar me festën në resortin e famshëm Legoland në Angli.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!