Dua Lipa lajmëron hitin e radhës. Një super bashkëpunim me yjet e muzikës latine!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur. Disa ditë më parë festoi një super sukses, siç fakti se arriti të bëhet femra e parë në industrinë e muzikës botërore me 4 këngë me nga 1 miliardë klikime në Spotify.

Ndërsa tashmë përgatituni për një tjetër thyerje rrjeti nga vajza jonë, e cila na ka lajmëruar dje në Instagram se do sjellë një bashkëpunim me J Balvin, Bad Bunny, Tainy. Por prisni se ka më. Në klip po ashtu do marrë pjese edhe super ylli i “La casa de papel”, Ursula Corbero.

Kënga titullohet “Un dia” dhe publikohet të enjten, teksa jemi super të sigurtë se do jetë një sukses i vërtetë. #dualipa #jbalvin #undia #badbunny #tainy #ursulacorbero

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!