Dwayne Johnson feston ditëlindjen e tij duke xhiruar një sekuencë të San Andreas – VIDEO

Dwayne Johnson ka mbushur dje 42 vjeç dhe ka menduar të festojë ditëlindjen e tij duke ju dhuruar miliona fansave të regjistruar në faqen e tij në Facebook një fragment video nga xhirimet që po zhvillon për filmin e ri San Andreas, action movie me regji të Brad Peyton ku ai luan rolin e Tom, një baba në kerkim të vajzës së tij e cila ndodhet në Kalifornine e shkatërruar nga një katastrofë natyrore. Ndër të tjere aktorë që luajnë në këtë film, që do të shfaqet në 2015, Alexandra Daddario e Carla Gugino.