#EKSKLUZIVE | Zbulohet ekrani i ri ku do të shohim Roza Latin!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pasditen e sotme, moderatorja e njohur e ekranit Roza Lati, nëpërmjet një njoftimi në instagram bëri të njohur emrin e emisionit të saj më të ri, “Why Not Show” i cili ishte përzgjedhur nga komentet e ndjekësve të saj në Instagram.

Bëhuni gati, Roza Lati tashmë është në përgatitjet e fundit të formatit të ri që do të drejtojë!

 

E ndërsa ajo u shkëput në mbarim të sezonit televiziv, nga Tema TV dhe MCN Radio, IMAlbania.com mëson se formati që Roza do të drejtojë do të vijë nën logon e televizionit Ora News.

Ardhja e Roza Latit në Ora News, nuk ishte diçka suprizë, pasi vetë moderatorja në korrik të këtij viti e paralajmëroj ardhjen në këtë ekran, por nuk konfirmoi asgjë.

Tashmë na pritet që së shpejti të zbulojmë edhe një detaj tjetër, atë të karakteristikës që formati i saj do të ketë. Kjo, jo për shumë kohë./IMAlbania.com/

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!