Emisioni ‘E diela Shqiptare’ ndryshon tërësisht, ja si do të jetë sezonin e ardhshëm

Një nga programet e preferuar të shqiptarëve  është programi  ‘E diela Shqiptare’ i prezantuar nga moderatori i njohur Ardit Gjebrea. Ky spektakël ka shoqëruar për vite me radhë publikun dhe është padyshim një ndër më të ndjekurit.

 

Por shumë shpejt ky emision do të sjell shumë risi të reja dhe këtë lajm e ka dhënë së fundmi vetë moderatori i tij.

 

Arditi ka shpërndarë pak momente më parë një foto ku shihet së bashku me skenografin e njohur Gaetano Castelli  dhe në përshkrim të saj ka rrëfyer se skenografia e këtij emisioni do të ndryshojë rrënjësisht.

 

“Në studion e profesor Gaetano Castelli duke punuar për skenografinë në studion e re” -ka shkruar Ardit Gjebrea në përshkrimin e fotos ku në sfond shihet një ekran i  madh që tregon një pjesë të projektit të ri.

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.