Ezel feston ditëlindjen e 45… Urimi i papritur nga bashkëshortja e tij…

Gëzuar ditëlindjen dashuria ime…. Keshtu ka vendosur ta uroj Sinem Kobal bashkeshortin e
saj Kenan İmirzalıoğlu me rastin e ditelindjen se tij. Ajo ka ndare me fansat e saj ne instagram nje foto ne te cilen cifti duket mjaft i lumtur. Kjo veprim kaq domethenes nuk ka mbetur me kaq, pasi Kenan gjithashtu e ka falenderuar te dashuren e tij ne te njejten menyre….

Nuk duhet te harrojm gjithashtu se Sinem Kobal eshte ne pritjen e embel te femijes se pare me bashkeshortin e saj Kenan.

Ne nje interviste te dhene nga Kenan ai eshte shprehur se ato nuk kane gjetur ende nje emer te sakte per vajzen e tyre te ardhshme, por jane ende duke kerkuar dhe menduar cdo dite.

Aktualisht cifti ndodhet me pushime ne Marmaris dhe po kalojne nje kohe te qete prane njeri tjetrit ku aktori i famshem Ezel sic njihet nga te gjithe shqiptaret, ka rezervuar dy dhoma süper luksoze ne menyre qe bashkeshortja e tij te jete e qete ne kete periudhe shtatezanie.

View this post on Instagram

İyiki varsın @sinemkobal 💖 Doğum günümü kutlayan herkese teşekkürlerımı sunarım🌷

A post shared by Kenan İmirzalıoğlu (@imirzaliogluofficiall) on

View this post on Instagram

İyiki doğdun Sevgilim😍

A post shared by Sinem Kobal (@sinemkobal) on