Nje Omer ndryshe… Defne nuk e njeh me…

Ne momentin qe degjojm emrin Omer dhe Defne na vjen ne mendje filmi i mirenjohur turk
‘Kiralik Aşk’ dhe ne shqip ‘Dashuri me Qera’ ku aktori Barış Arduç luan krah bukuroshes
Elçin Sangu.

Qe ne momentin e pare qe ky film filloj te shfaqej te gjithe vajzat u dashuruan pas pamjes se Omerit dhe karakterit te tij. Omer nje mashkull i kompletuar dhe me nje karrier te
suksesshme, ishte endrra e te gjithe vajzave te reja.

Vajza vini re vini re…

Omeri juaj tashme nuk ka te njejtin pamje si me pare. Ai ka vendosur te te kete nje
transformim ne lookun e tij dhe te kete nje pamje ndryshe.

Ne profilin e tij ne instagram ai ka ndare me fansat e tij fotot e pamjes se tij te re dhe duke
marre parasysh lıket qe fotot kane marr do te thote se fanset e tij e kane miratuar kete
ndryshim qe ai ka kryer.

View this post on Instagram

Fazla uzattım farkındayım. Merhaba 😎👊🏽

A post shared by Barış Arduç (@arducbrs) on

Madje ai duket dhe vete i kenaqur nga pamja e re edhe pse eshte i vetedijshem qe i ka zgjatur pak si shume floket…

Nje djale me kacurrela te lezetshme i cili do mesohet me kete pamje te re…
Vlen te thuhet se Omer do te jete simpatik pavarsish nqs do te kete floke te gjate apo te
shkurter…