Nje teze si Hande Elcan….

Kohet e fundit eshte bere lajm fakti se sa e perkushtuar eshte aktorja e filmave te njohur turke Hande Elcan ndaj mbeses se saj te vogel pese muajshe. Ajo kete kohe karantine e ka shfrytezuar me se miri duke qendruar prane familjes dhe sigurisht prane mbeses se saj te cilen e shperndan shpesh dhe ne rrjetet e saj sociale.

Diten e sotme ajo ka postuar nje foto ne instagram dhe aty duket mjaft qarte dashuria qe nje teze ka per mbesen e saj, pasi ne cdo moment perpiqet qe te bej dhe te luaj aktivitete te ndryshme. Kesaj here ato kane vendosur qe se bashku te luajn me bojra dhe te pikturojne sebashku.

Epo te dashur miq cdo kush do e donte nje teze kaq te perkushtuar si Hande e cila nuk perton qe te luaj me mbesen e saj. Kjo tregon se ne te ardhmen Hande do te jete dhe nje mama shume e perkushtuar, e cila do gjej kohen e duhur per te balancuar fluksin e punes dhe dashurine per familjen e saj.

Hande Elcan se shpejti do te shfaqet ne ekranet tona me filmin e saj te ri ‘Sen Çal Kapimi’ ne bashkepunim me Kerem Bursin. Te gjithe me zi po presim te shikojm aktoren bukuroshe ne kete rol te ri, dhe i urojm shume suksese.

View this post on Instagram

Tyz&mv 🍭

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on

View this post on Instagram

🌈🌈🌈🌈🌈

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on

View this post on Instagram

Bizimki dilini çıkarmayı öğrendi 😍😛 deliriyorummmm!! Mavisiii🧿

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on

View this post on Instagram

Mavisi 💙

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on