Fansat thyejnë rregullat anti-covid për Can Yamanin, aktori bën namin në Itali

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Aktori me origjinë shqiptare i cili u bë shumë i famshëm me rolet e tij në serialet turk, Can Yaman ka bërë namin në Itali, ku pëlqehet shumë nga publiku atje pas transmetimit të serialit “Erkenci kus”. Yaman e viziton shpesh Italinë dhe së fundmi ka shkuar sërish, mirëpo ka ndodhur një e papritur. Fansat nuk kanë pyetur aspak për rregullat dhe distancën sociale duke u grumbulluar para hotelit të aktorit

. Yaman kishte vendosur maskë dhe ishte veshur me të bardha. Aktori përshëndeti fansat të cilët thërrisnin emrin e tij dhe brohorisnin për të duke kërkuar të bënin foto. Kujtojmë që së fundmi Can Yaman përfundoi serialin “Bay Yanlis” i cili pati shumë sukses.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!