“Fifty Shades Freed”: Del traileri i plotë | VIDEO

U përfol shumë për problemet që kishte triologjia e filmave “Fifty Shades” por përsëri numri i atyre që e ndjekin është shumë i lartë dhe përfitimet janë të mëdha.

Në shtator u publikua një trailer i shkurtër, por sapo ka dalë version i plotë dy minuta e njëzet sekonda.

Ana dhe Christian do të martohen gjithësesi kjo pritej pasi ata u fejuan në fund të filmit të dytë. Përveç martesës shumë gjëra të papritura do ti ndodhin çiftit të ri e shumë aventura të reja. Filmi do të jetë premierë në kinema këtë Shën Valentin me datë 14 shkurt./Blitz.al/