‘Fine Living’, kanali më i ri lifestyle në Digitalb

Fine Living, kështu titullohet kanali më i ri mbi stilin e të jetuarit që do të shtohet duke filluar nga 1 Shtatori në platformën Digitalb.

Për të gjithë të apasionuarit pas sporteve dhe të jetuarit bukur, Fine Living do ju vij në ndihmë me programacionin e tij të pasur të ofruar tërësish me përkthim në gjuhën shqipe.

Fine Living është pjesë e grupit amerikan SCRIPPS i pranishëm në disa shtete europiane, sëfundmi edhe në versionin italian, në kanalin ku transmetonte Agon Italia, pasi ky i fundit shiti frekuencën për 10 milion euro.

Fine Living do të fillojë transmetimet më 1 Shtator, në kanalin nr. 84 në platformën satelitore të Digitab.

Copyright IMAlbania.com

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.