Dita e fundit e Gushtit, do të sjelli për futboll dashësit shqiptar dy emocione të veçanta.

Ndeshja miqësore mes Shqipërisë dhe Marokut, e para pas Euro 2016 për djemtë e kombëtares shqiptare, do të shënojë edhe inagurimin e stadiumit Loro Boriçi në Shkodër.

Edhe pse RTSH ka njoftuar se është duke u përpjekur për të marrë të drejtat e transmetimit për këtë miqsore, por nuk ka konfirmuar ende, platforma Digitalb do të transmetoj eventin futbollistik live në paketën SuperSport.

Shqipëri Marok do të transmetohet në SS2 dhe SS2 HD duke filluar nga ora 20.30!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.