I përmendën emrin në emision, ndërhyn menjëherë Ermal Mamaqi dhe bën reagimin e papritur: Jam i prekur nga…

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ermal Mamaqi, i njohur si një ndër aktorët e humorit më të famshëm në Shqipëri foli rreth temës së shumëpërfolur për “paketën” e tij se si të bëhemi të suksesshëm.

Aktori i humorit ndërhyri live pasi emri i tij u lakua në emision.

“Do të ishte më etike që të më kishe thënë se do ta bëja emisionin dhe të futesha me video. Unë kam televizion tim që e kam ne celular dhe e kam 24 orë. Unë doja t’u ktheja përgjigje atyre persona që nuk kontrollojnë dot veten e tyre.

Jam i prekur nga ato epitete që janë përmendur. Ajo që unë po bëj nuk prek dhe nuk shqetëson askënd. Unë eksperiencën time në karrierë, si njeri dhe si biznesmen, e kam përmbledhur në një paketë së bashku me profesionistë.

Ajo që është transmetuar nga paketa është thjesht një prezantim, një pjesë e shkurtër e një prezantimi shumë të gjatë”, u shpreh Mamaqi

BurimiSot
Artikulli paraprakSHBA jep mesazhin e rëndësishëm për Shqipërinë
Artikulli tjetërBraçe i publikon videon Sali Berishës dhe plas ‘bombën’