Inbetweeners 2 thyen rekordet e Box Office me premieren e tij!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Te vendosësh të bësh një vazhdim të një filmi për Box Office është gjithmonë një rrezik i madh. Por Inbetweeners 2 vërtetoi se vazhdimi i filmit të parë ishte diçka që ia vlente të rrezikohej, duke bërë që të thyenin rekordin e Box Office për shumën e parave të grumbulluara në MB (Mbretërinë e Bashkuar) për filmat komedi, të Mërkurën datën e premierës 6 Gusht 2014.

10601039_757691590954822_683040269_n

 

Ky film kapi vlerën e £2.75 milion në ditën e parë, kur fansat vrapuan nëpër kinematë për të parë 4 të pashpresët ndërsa ata marin një udhëtim për në Australi, dhe nënshkruajnë kështu serinë komedi më popullore në TV.

Video:

IMA / M. Uruçi

 

 

Artikulli paraprakElsa Lila mentorja e re e The Voice of Albania
Artikulli tjetërEva Idrizllari largohet nga Ora News. Ja se kush do ta zëvendesojë në sezonin e ri të Mëngjes Express!