Ish-moderatori i Top Channel i jep fund beqarisë, martohet me një djalë

Ai ishte pjesë e Top Channel vetëm një vit më parë ku së bashku me 3 moderatorë të tjerë prezantoi emisionin për të rinj “Select”. Po flasim për Mishel Rrena i cili kur ishte pjesë e Select i kishte pranuar prirjet e tij seksuale. Xing.al ka mësuar se tashmë Misheli ndodhet në Londër dhe ka kurorëzuar lidhjen e tij në martesë me një djalë. Gjithashtu kanë siguruar edhe foto të dasmës ku çifti duket mjaft i lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Të pranishëm kanë qenë edhe familjarë të djemve të cilët kanë filmuar dhe fotografuar momentet më të lumtura për ta.

/Blitz.al/