Ja çfarë mendon Noizy për Encën!

I ftuar në emisionin NIN në Klan Kosova, Noizy ka folur për këngëteran Enca.

Mendimi i tij për këngëtaren, me të cilën ka bashkëpunuar vite më parë, ishte konciz. Ai e  quajti Encën thjeshtë të lodhshme.

Ai tha se kushdo që sheh këtë intervistë dhe e njeh artisten si person, do ta duartrokasë.

Ndër të tjerash, Noizy la të kuptohej se një pajtim nuk do të ndodhë kurrë me të.