Ja kanali ku do të shfaqen Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj me emisionin e ri investigativ!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Një nga emisionet më të ndjekura të kanalit Agon Channel, “Ça thu?”, do të vazhdoj misionin e tij në një tjetër emër. Me mbylljen e Agon Channel, dyshja simpatike e moderatorëve, Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj, kanë vendosur të ndjekin hapat me të njëjtin format në logon e Klan.

Mësohet se dy moderatorët kanë nënshkruar një kontratë me Televizionin Klan, nga ku do të fillojnë së shpejti një format investigativ që do të trashëgojë më të mirën e “Ça thu?”. Në fokus të emisionit do të jetë realiteti shqiptar dhe investigimi në çështje që prekin ilegalitetin dhe shqetësimet e popullit shqiptar.

Kjo është hera e parë që Tv Klan, integron në programacionin e tij një emision investigativ, dhe padyshim konkurenca tani do të jetë edhe më e madhe me “Fiks Fare”, duke qenë se ashtu si Top Channel, kemi të bëjmë me një televizion kombëtar që ofron një shtrirje më të gjerë në audiencë.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!