Jonida dhe Besniku kanë gati projektin e përbashkët

Edhe pse është në pritje të ëmb?l, kjo nuk e ndal Jonida Vokshin të jetë pranë fansave me projekte të reja. Jonida ka lajmëruar pak ditë më parë se shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri bashkë me bashkëshortin, Besnikun.

 

 

View this post on Instagram

 

Video nr 1️⃣ Coming soon ne @gjirafavideo Prisni per Videon nr 2️⃣ 😂😂

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Dyshja ka zbuluar pak nga ky projekt i ri në rrjetet e tyre sociale. Nga çfarë lihet të kuptohet nga insertet, ‘Këndi i Jonidës’ do të bazohet në situata mes çiftit ku si gjithmonë, gruaja ka përherë të drejtë. Kujtojmë se ky projekt e ka premierën të premten dhe me siguri të shumtë janë ata që mezi po e presin.

 

View this post on Instagram

 

Kete te premte live ne @gjirafavideo ne 20.00 me @gjithfitonjonida ❤️ Kete te premte do te zbuloni se cfare do te ndodhe…💪🏻

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on