Kanali 3Plus rekord shikueshmërie me premierën e serialit “Mos u dorëzo”!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Startoi mbrëmë në orën 21:45 premierë në Tring seriali më i ri turk “Mos u dorëzo”.

Një prodhim i vitit 2015 me aktorë protagonistë Tolgahan Sayışman dhe Amine Gülşe, “Mos u dorëzo” theu rekorde shikueshmërie duke u renditur i katërti kanal në “late night evening” dhe i treti brenda kategorisë “entertainment”. Speciale ka qenë për ne edhe reklamimi i premierës nga ana e aktorit protagonist Tolgahan Sayışman i cili ndau me të gjithë ndjekësit e tij në rrjetin social instagram, imazhin zyrtar të serialit dhe falenderoi Shqipërinë dhe Tring në veçanti.

Burimi Tring