Netflix blen 4 seriale turke nga ITV-Intermedya

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Gjigandi amerikan Netflix ka blere 4 seriale turke nga kompania e distribucionit turk ITV Inter Medya.

Shërbimi amerikan SVoD do të pasuroj katalogun e tij me Black Money Love, 20 Minutes, Love is in the Air dhe Behzat C produksione turke mjaft të suksesshëm të licensuara nga ITV-Intermedya distributor.

Nga shtatori i vitit të shkuar Netflix operon në Turqi me një version lokal, i pasur me tituj dhe një program të dedikuar për publikun turk.

Të tjerë tituj në streaming në Netflix Turkey janë filmat si Güneşi Gördüm, Kelebeğin Rüyası, Recep Ivedik 4 dhe Düğün Dernek 1 e 2, si edhe serialet tv Leyla ile Mecnun, Suskunlar, Karadayı, Ezel, Kurt Seyit ve Şura, Diriliş Ertuğrul dhe Filinta.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!