Kur ta shihni, do të doni dhe ju një tatuazh kaq seksi në shpinë si Chrissy Teigen

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Koleksionit elegant të Chrissy Teigen iu shtua një tjetër tatuazh shumë seksi! Kësaj here, modelja zgjodhi shpinën si vendin për të bërë një simbol që do t’i kujtojë gjithnjë të shoqin. Kjo pasi tatuazhi i fundit i dedikohet John Legend si “shpërblim” të këngës që ai krijoi për të.

Kur ta shihni, do të doni dhe ju një tatuazh kaq seksi në

Ndonëse nuk kuptohet qartë çfarë shkruhet në tatuazhin e ri, vendi aq sensual dhe stili minimalist do t’ju bëjnë të shihni ndryshe tatuazhet, nëse keni patur ndonjëherë dyshime.