Kush ishte çifti që triumfoi në episodin e dytë të “Lufta e Nuseve”

Ami, Lorena dhe Anisa kanë shijuar dhe vlerësuar në detaje dasmat e njëra-tjetrës.

Megjithatë fituesja është vetëm një. Të treja vajzat shprehen se janë mjaft ambicioze, por pavarësisht ambicies Lorena e vlerëson edhe si një kujtim të bukur për të dhe vajzën e saj e cila festoi një-vjetorin pikërisht në ditën e dasmës së prindërve të tyre.

Pasi dëgjuan vlerësimet e njëra-tjetrës për secilën nga dasmat, çifti që triumfoi ishte Anisa dhe Ivi.

Çifti fitues u rendit në vendin e parë me një total prej 150 pikësh nga 170 që ishte totali./tvklan.al

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.