Ledion Liço dhe Sara Hoxha organizojnë baby shower

Sara Hoxha dhe Ledion Lico

Moderatori i ekranit Ledion Liço dhe e bija e themeluesit të Top Channel, Sara Hoxha të dielë kanë vendosur që të zhvillojnë baby shower-in në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Në një foto të postuar shihet Arbana Osmani, Sara Hoxha dhe Xhemi Shehu e cila ka postuar edhe foton duke e shoqëruar me hashtag-un #babyshower.

wp-1479648703141.png

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.