Lëkundjet e tërmetit shkundin studion e “Opinion” | VIDEO

Një tërmet me magnitudë 4.9 ballë dhe thellësi 7 km,  me epiqendër 3 kilometër në veri të fshatit Bubq, është regjistruar mbrëmjen e sotme.

Lëkundjet e forta kanë shkaktuar panik tek qytetarët në Tiranë e Durrës duke i nxjerrë ata jashtë banese.

Ndërkohë, në momentin e lëkundjeve, gazetari Blendi Fevziu ka qenë në studion e “Opinion’ me një panel të ftuarish duke regjistruar një emision.

Edhe mes tyre ka pasur panik në sekondat e tërmetit, ndërsa Fevziu është përpjekur t’i qetësojë. /tvklan.al

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.