Lihen të lirë 21 kontrollorë të aeroportit, 3 prej tyre ende në Drejtorinë e Tiranës

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Tre kontrollorë të trafikut ajror të aeroportit të Rinasit po merren aktualisht në pyetje në ambientet e Drejtorisë së Tiranës.

Sipas avokatit të kontrollorëve të AlbControl, Rezart Kthupi, mbrëmjen e djeshme janë shoqëruar 24 kontrollorë, të cilët vetëm janë marrë në pyetje në lidhje me situatën

BurimiNews31
Artikulli paraprak“Amnesty International”: Dhuna në familje pëson rritje në Shqipëri, përmendet shembja e Teatrit dhe ligji antishpifje
Artikulli tjetërEni Çobani tregon të vërtetën nëse ka bërë botoks në fytyrë: Këtë fjalë nuk e kam…