Luana Vjollca ka një projekt të ri, por jo për televizionin dhe muzikën!

Puntata e parafundit të emisionit “Shiko kush luan”, e ka mbushur ‘shtëpinë’ e Luanës me plot 6 këngëtarë të famshëm të skenës në vend. Megjithatë, ishte vet Luana ajo që sapo na zbuloi një lajm ekskluziv.

Kush e kishte menduar se moderatorja e njohur e ekranit ka në planet e saj një projekt i cili nuk ka lidhje as me prezantimin e as me këngën. Ashtu si shumë emra të njohur të showbizit në botë, edhe Luana do të ketë një parfum me emrin e saj.

Pas suksesit si moderatore dhe si këngëtare, me sa duket, Luana do të zgjerojë ndikimin e saj edhe në fushën e kozmetikës. Ajo është një frymëzim tashmë për shumë vajza të reja dhe parfumi i saj pritet të ketë sukses në treg.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.