Marina Vjollca “thyen televizorin” dhe paralajmëron startimin e “Ces’t la Vie” | VIDEO

Tashmë të gjitha janë zbuluar nga formati i një dekade më parë në televizionin Klan, Ces’t La Vie, i cili do të rikthehet sërish në ekran kësaj rradhe nën moderimin e Marina Vjollcës, një prej prurjeve më të bujshme të këtij televizioni.

Ajo sot ka postuar për herë të parë promon e cila na paralajmëron për emisionin e saj të ri.

Po si e pret Marina “Cest la Vie”? Shikoni më mirë promon!

View this post on Instagram

Se shpejti…

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.