Më në fund publikohet klipi i dasmës së Getit dhe Marinës! | VIDEO

Nëse nuk keni qenë të ftuar në dasmën më të përfolur të showbizit shqiptar të prezantueses Marina vjollca dhe reperit Getoar Selimit kemi një lajm të mirë për ju!

Më në fund është publikuar klipi i ceremonisë martesore me pjesët më interesante të cilat deri më sot keni mundur t’i shihni etëm në video.

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.