Merr fund epoka e Daniel Craig, ky është agjenti i ri 007!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Tom Hardy do të jetë Agjenti i ri 007. Sipas aludimeve të fundit, 43-vjeçari do të zërë vendin e Daniel Craig në filmin e ardhshëm të ‘James Bond’.

Hardy raportohet të ketë marrë pjesë në audicion në qershor për rolin protagonist dhe sigurisht, nuk mund të mos e kalonte me sukses. Një lëvizje e tillë flitej prej kohësh nga mediat e huaja, por Craig i theu pritshmëritë e publikut, kur nisi xhirimet e “No Time to Die”. Ishte ky filmi i pestë dhe i fundit i sagës “007” për britanikun. Nuk ka ende një deklaratë publike lidhur me lajmet për Tom Hardy-n, megjithatë pritet që gjithçka të konfirmohet në fillim të vitit të ardhshëm.

Për shkak të pandemisë, planet për xhirimet janë shtyrë, ndërsa sipas çdo parashikimi fundviti i 2021-shit do të sjellë filmin e ri të “007” me Hardy-n në rolin e agjentit më të famshëm në historinë e kinematografisë. Një tjetër aludim që qarkullon së fundmi online është se filmi i ri i James Bond do të jetë nën drejtimin e Christopher Nolan. Lidhur me këtë lajm, Hardy është shprehur: “Kjo do të ishte vërtetë fantastike!” Epo, bashkëpunimi i dyshes në shumë filma dëshmon edhe më shumë suportin që aktori ka për Nolan (dhe e anasjellta).

Mbetet të presim…

Burimi: DailyMail

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!