My Living, nis nesër në Vizion Plus programi më i ri dedikuar stilit të jetesës në Shqiperi

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ka pasur sot premierën në kanalin Living ndërsa nesër do të shfaqet për të gjithë ata që nuk e kanë ndjekur në ekranin e Vizion Plus, My Living një format i ri dedikuar stilit të të jetuarit Made in Albania.

Një produksion i Tring Digital për Living me Zhani Shqerrën dhe Brunilda Lahe, të cilët do na udhëheqin në një rrugëtim ku kryefjalë do të jetë arti i bukur i të jetuarit në Shqipëri.

Cdo të Shtunë në kanalin Living ora 20:00
E Dielë ora 17:50 në Vizion Plus.