Programi i mbrëmjes 10/10/2015

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Shtunë 10/10/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Çeki – Turqi [Futboll] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:20 Zonë e Gjelbër‬ [Film]

Zbulimi i të dhënave të maskuara dhe të gabuara bën që një oficer i ushtrisë amerikane të mos ju bindet urdhërave ndërsa vihet në kërkim të armëve të shkaterrimit në masë në një rajon pa stabilitet.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Diamante dhe Dashuri [Serial – Episodi 155-156]

Omer, një polic i ri dhe Elif, vajza e një familje me emër në qytet, përballen me një ngjarje tragjike. Dy kufoma të qëlluara në kokë gjenden në të njëjtën makinë. Njëra nga kufomat, është e fejuara e Omerit. Ai përpiqet të zbulojë se si ka mundesi që ajo gjendet e vdekur në të njëjtën makinë me një burrë shumë të madh në moshë dhe tejet i pasur.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Alpazar [Show Humori] Live Streaming

Spektakli i dyte i sezonin te ri te show-t te humorit me autor dhe moderator Agron Llakaj. Me aktoret, Agron Llakaj, Behar Mera, Markela Dede dhe Altin Marku. Al Pazar eshte nje shfaqje ku ne bosht eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social por edhe nga bota e artit dhe e kultures, prej vendit dhe jo vetem.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

Artikulli paraprakShuhet Lazër Vlashi / Aktori i njohur i filmave si “Debatik”, “Njësiti gueril”, “Toka jonë” u nda nga jeta në moshën 96-vjeçare
Artikulli tjetërMy Living, nis nesër në Vizion Plus programi më i ri dedikuar stilit të jetesës në Shqiperi