Ndërron jetë tek Infektivi një grua shtatzënë, 28-vjeçarja po kurohej për Covid-19

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë mesditë te Spitali Infektiv. Një grua shtatzënë ka ndërruar jetë në spital, pasi ishte e infektuar me koronavirus.

Raportohet se viktima është 28 vjeçe, e cila fatkeqësisht nuk ja ka dalë të fitojë betejën me virusin e rrezikshëm.

Burime nga QSUT konfirmojnë për ‘BalkanWeb’, se 28 vjeçarja ishte në muajin e 5 të shtatzënisë dhe nuk arriti të mbijetoje me gjithë përpjekjet e mëdha të mjekëve reanimatorë për t’i shpëtuar jetën.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!