Ngjarja që i tronditi të gjithë, Xhisiela Maloku rrëfehet sonte ekskluzivisht në “Open

Që prej denoncimit të bërë ditë më parë nga oficeri i policisë, Emiliano Nuhu, politika në vend, shoqëria civile, por jo vetëm janë përfshirë dhe tronditur me rastin e Fushë Krujës.

Xhisiela Maloku pretendon se është përdhunuar nga djali i deputetit Rrahman Rraja, ndërsa ekspertiza zbuloi se vajza është dhunuar.

Mbrëmjen e sotme, në një rrëfim ekskluziv, Xhisiela Maloku do të flasë në “Open” me Eni Vasilin. Të thënat dhe të pa thënat e vajzës që i tronditi të gjithë. Arrestimi i Rexhep Rrahjës, misteret e ngjarjes dhe pikëpyetjet e hetimit..

Sonte, ora 21:00, në Top Channel, në “Open”.

Top Channel

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.