“Nuk po ndaloj dot, a është dikush që bën magji”, Arbana Osmani tregon shqetësimin e saj pas lindjes

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Ka kaluar thuajse një muaj që moderatorja Arbana Osmani solli në jetë djalin e saj të dytë. Arbana tregon se ka shumë neps.

Ndaj për këtë arsye ju ka kërkuar ndjekësve të saj ndihmë për ta zgjidhur këtë “problem”. Ajo ka postuar fotot e disa biskotave në Instagram dhe ka treguar se nuk po ndalet dot së ngrëni.

“A ka ndonjë prej jush që bën magji dhe të heq nga nepsi këto?”, ka shkruar Osmani.

Më pas Arbana ka treguar se vogëlushin e saj e ushqen me qumësht gjiri, por as kjo nuk e ka ndihmuar të bjerë nga pesha.

“Nuk po ndaloj dot, a është dikush që bën“Nuk po ndaloj dot, a është dikush që bën