Pas dasmës përrallore të Sarës, Lori arratistet për në…

Ndërsa ka mbyllur këtë fundjavë me një nga ditët më të bukura për familjen e saj, martesën e Sarës Hoxhës dhe Ledion Liços në Como të Italisë, Lori Hoxha ka vendosur të shkojë në një tjetër destinacion për të shijuar kështu edhe “post-dasmën”.

Në një story të publikuar në faqen e saj në Instagram, Lori shihet duke vizituar kryeqytetin e Italisë, Romën.

Lori gjithashtu nuk ka hezituar të hedhi edhe monedhën e saj të dëshirës në Ujvarën e Trevit.

Vallë cila ka qenë dëshira e Lorit?/IMA/