Petrit Vasili rezulton pozitiv në testin e koronavirusit

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste Petrit Vasili ka rezultuar pozitiv në testin e koronavirusit.

Vasili menjëherë ka nisur trajtimin ndaj Covid-19, me qëllim që të parandalojë efektet e virusit.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme, edhe deputeti i PS-së Damian Gjiknuri ka rezultuar pozitiv në testin e Covid-19.

Gjiknuri lajmëroi se ka marrë të gjitha masat ndaj virusit dhe është karantinuar.