Premiere League rikthehet në Sky Sports me kanal dhe programacion të dedikuar

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Eventi i shumëpreferuar futbollistik, Premiere League rikthehet këtë fundjavë në Sky Sports me një kanal të dedikuar dhe me një gamë të re programacioni duke përfshirë emrat më në zë të futbollit.

Nata e parë e sezonit do të jetë të Premten mbrëma ku Kelly Cates do të prezantojë live nga Emiratet, betejën mes Arsenal dhe Leicester City. Komenti dhe analiza do të jepen nga Gary Neville dhe Jamie Carragher.

Artikulli paraprakHBO Europe shton stafin për zonën e ballkanit
Artikulli tjetër16 vende pjesëmarrëse në edicionin e 15 të Junior Eurovision Song Contest, rikthehet Portugalia!