Prezantuesja e njohur italiane infektohet me COVID

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Prezantuesja e njohur italiane Alessia Marcuzzi është prekur nga COVID-19.

Mbrëmjen e djeshme, ajo ka munguar në studio për të drejtuar emisionin ‘Le Iene Shoë’w, pasi rezultoi pozitive me Covid-19.

48-vjeçarja gjatë një lidhje direkte gjatë emisionit ka treguar për gjendjen e saj dhe mënyrën si u infektua me koronavirus.

“Në mëngjes mësova që shoqja e vajzës sime ishte infektuar me koronavirus kështu unë dhe familja ime bëmë të gjithë tamponin. Të gjithë pjesëtarët e tjerë të familjes rezultuan negativ ndërsa unë jam pozitive. Por fatmirësisht nuk kam simptoma, jam shumë mire”, tha Alessia e cila tashmë ndodhet në izolim.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!