Këngëtarja e njohur zbulon se është bërë nënë për herë të parë

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Nicki Minaj ka zbuluar se ajo ka sjellë në jetë një djalë disa javë më parë i cili është dhe fëmija i saj i parë.

Këngëtrja e njohur e rap-it dhe burri i saj Kenneth Petty mirëpritën në heshtje djalin e tyre muajin e kaluar dhe Nicki zgjodhi Instagram për të falënderuar miqtë e saj të famshëm për urimet që i kanë bërë.

Në një postim të shpërndarë në Instagram të Enjten, artistja konfirmoi seksin e fëmijës së saj ndërsa falënderoi miqtë e saj.

Ajo shkroi: ‘Falenderime për Queen B, Kim & Ye, Riccardo Tisci, Winnie, Karol dhe të gjithë ata që dërguan urime gjatë kësaj kohe. Jam shumë mirënjohëse dhe e dashuruar me djalin tim. Marrëzisht në dashuri. ‘

Më pak se një muaj në jetë dhe i vogli i Nicki tashmë ka marrë dhurata nga Beyonce, Kim Kardashian dhe Kanye West.

 

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!