Programi i mbrëmjes 03/02/2015

#PrimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Martë 03/02/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.35 Ekonomia [Emision] Live Streaming

Emision qe analizon situaten ekonomike ne vend me gazetarin Fatos Cocoli

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:45 100 Milionë [Game Show]

Nje show qe i kalon permasat e nje loje…Nje nderthurje e quiz-it te dijes me lojen e fatit. Midis nje cifti konkurentesh e 100 milione Leke, qendrojne vetem 8 pyetje.

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Shtepiake te Deshperuara [Premiere – Sezoni 1 – Episodi 23]

Versioni turk I serialit hit te “Walt Disney”, “Shtepiaket e Deshperuara” (Umutsuz Ev Kadınları)

vplus

VIZION PLUS | Ora 20.50 Skandal [Serial amerikan] Live Streaming

Scandal është një seri televizive amerikane, thriller politik me protagoniste Keri Uashingtonin. Krijuar nga Shonda Raims. Personazhi i Keri Uashingtonit, Olivia Popi bazohet pjesërisht në zëdhënësen për shtyp të ish-administratës së Xhorxh H.W. Bush Xhudi Smith, e cila shërben si bashkë producente. Ngjarjet e serialit zhvillohen në Uashington, D.C. dhe fokusohen në firmën e menaxhimit të krizave të Olivias, “Olivia Pope & Associates”, të stafit të saj, si edhe të stafit në Shtëpinë e Bardhë.

albanian-screen

ALBANIAN SCREEN | Ora 21.00 Sulejmani i Madherishem [Sezoni 4] Live streaming

agon-channel

AGON CHANNEL | Ora 21.30 Bodyguard [Reality Show] Live Streaming

Reality me i ri i cili ben pjese te tij nje grup te rinjsh te cilet deshirojne te behen Bodyguard. Vetem njeri prej tyre, i cili do kaloj me sukses te gjitha provat e vendosura nga profesionistet tane, do te nenshkruaj nje kontrat pune.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.