Programi i mbrëmjes 04/10/2014

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Shtune 04/10/2014

rtsh

RTSH | Nuk ka informacion

top channel

TOP CHANNEL | 21:00 The Voice of Albania [Talent Show / Audicionet e fshehura – Episodi 2 – Sezoni 4]

Nje kompeticion i pakrahasueshem, me nje kaste te mrekullueshme artistesh, bashke per te perzgjedhur vokalin tuaj e per ta shnderruar ate ne sukses te menjehershem!


tv klan

TV KLAN | 21:00 LA LA LA [klan show – Emision 13]


vplus

VIZION PLUS | 21:00 Al Pazar [Sezoni i ri]

Fillon sot ne ekranin e Vizion Plus sezoni i ri i spektaklit te humorit Al Pazar nen drejtimin e te madhit Agron Llakaj.


albanian screen

ALBANIAN SCREEN | 21:00 [Film]

agon-channelAGON CHANNEL | Ora 21.30 Harta Ime [Emision]

Nje udhetim neper Shqiperi duke shijuar natyren, traditen dhe historine.


Cila është zgjedhja juaj për këtë mbrëmje? Komentoni më poshtë.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.