Programi i mbrëmjes | 04/11/2015

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Mërkurë 28/10/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:50 Tre trëndafilët e Evës [Serial – Sezoni 2]

Aurora pyet Çezarin se ç`ndodhi natën kur vdiq Amedeoja. Këmbëngulja e saj për të vërtetën, rrezikon ta largojë nga Alesandroja. Gruaja e mistershme dhe Veronika flasin për Ruxheron.

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Shtepiake te Deshperuara [Serial – ep. 129+130/1]

Versioni turk i serialit hit të “Walt Disney”, “Shtëpiaket e Dëshpëruara” (Umutsuz Ev Kadınları).

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Nuk ka informacion [Film] Live Streaming

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.