Programi i Mbrëmjes – 06/03/2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E DIele 06/03/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 21.00 Film  Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 Portokalli  [Show humori]

Ngjyra e vetme e humorit shqiptar rreth asaj qe perjetojme cdo dite, kenge e kercime. Nje mbremje unike per t’u argetuar se bashku

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 Fate te Kryqezuara [Serial Dramatik Turk]

Lexo me teper: Sonte në “Fate të Kryqëzuara” – 6/03/2016

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Lugina e Ujqerve – Kurthi [Serial] Live Streaming

Lugina e Ujqve ngrihet mbi marredhenien Mafia-Shtet dhe ka ne qender te tij nje agjent kunderzbulimi Turk. Nje lugine e erret ne nje periferite e Stambollit eshte epiqendra e aferave ilegale pafund, nga ku gjeneroheshin cdo dite shuma marramendese parash.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.