Programi i mbrëmjes 06/10/2015

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Martë 06/10/2015

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

rtsh

RTSH | Ora 20.45 Nuk ka informacion [Nuk ka informacion] Live Streaming

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 21:00 100 Milione‬ [Game Show]

100 Milionë është LIVE Show i jashtëzakonshëm ku garuesit duhet të jenë në çift. Ata mund të fitojnë – apo të humbin – jeta Juaj ndryshon në Top Channel me lekët LIVE!

tv-klan

TV KLAN | Ora 20:05 Shtepiake te Deshperuaraance With Me [Serial – ep. 115/2+116]

Versioni turk i serialit hit të “Walt Disney”, “Shtëpiaket e Dëshpëruara” (Umutsuz Ev Kadınları).

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Grand Hotel 2XL [Show Humori] Live Streaming

Rikthehet sonte ne mbremje sezoni i ri i formatit te humorit ne Vizion Plus. “Grand Hotel 2xl” eshte nje vendtakim i karaktereve, personazheve, historive dhe ngjarjeve. Ne kete hotel me nje staf te “cmendur” do ndodhe gjithcka fale situatave komike qe vijne natyrshem kur ne hotel punojne “profesioniste” si aktoret tane‎.

Cila eshte zgjedhja juaj per sonte? Komentoni me poshte!

Artikulli paraprakLabi & Arilena, mbretërit e natës së tretë të “Dance with Me”
Artikulli tjetërRikthehet “Grand Hotel 2xl” në Vizion Plus