Programi i Mbrëmjes | 13 Gusht 2016

#IMAprimeTime // PROGRAMI I MBREMJES, E Shtunë 13/08/2016

Programet që ofrojnë televizionet kryesore shqiptare në mbrëmje.

top-channel

TOP CHANNEL | Ora 20:55 NE VIJEN E ZJARRIT [Film]

Agjenti i Sherbimit Sekret Frank Horrigan nuk arriti te shpetoje Kennedy, por ai eshte i vendosur te mos e lejoje nje vrases te zgjuar te vrase presidentin aktual.

tv-klan

TV KLAN | Ora 21:00 MARATONA E KENGES [Sezoni 6 – Nata 8]

Muzika qytetare ne sheshet e qyteteve te Shqiperise me artistet me te mire te kenges me hitet e tyre. Nje tur veror televiziv per te gjithe pushuesit dhe admiruesit e muzikes.
Te gjithe ne Maratonen e Kenges, te gjithe nen ritmin e muzikes, te gjithe ne sheshin kryesor te qytetit. Nete vere, vetem per tu argetuar me yjet e kenges sone.

vplus

VIZION PLUS | Ora 21.00 Film [Nuk ka informacion] Live Streaming

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.